Ahşap Yapılar

Ahşap ev ve yapıların imal şekli olan ahşap karkas, hafif yapı sistemleri arasında en çok araştırılan inşaat sistemidir. Ahşap Yapılar alanında bir çok referansı bulunan firmamıza ait görselleri sitemizden de inceleyebilirsiniz.

YADA İnşaat, ahşap yapı sektöründe faaliyete başlayıp günümüze uzanan süreçte birçok başarıya imza atmış, yurt içinde farklı iller ve ilçelerde gerçekleştirdiği ahşap ev, ahşap villa, ahşap frefabrik ev, ahşap konteyner, ahşap ofis vb gibi ahşap yapı projeleri ile  kısa zamanda ülkemizin saygın Ahşap Yapı firmaları arasına girmiştir.

Ahşap karkas yapılar günümüzün modern eğilimlerine uygun, mükemmel perspektifler sunan bir inşaat yöntemidir. Kullanıcıların günümüzde talep ettikleri estetik, yaratıcı serbesti, sağlıklı yaşam, enerji verimliliği, sürdürülebilir çevre ve maliyet etkinliği gibi konutlarında aradıkları kavramlar ile ilgili olarak büyük beklentileri karşılayabilecek kapasiteye sahip inşaat sistemidir.

Ahşap karkas yapıların gelişmiş ülkelerdeki yapılar arasında en çok kullanılan yöntem olması bir tesadüf değildir. Hemen herkes ahşabı sıcak bulmakta, ahşap evlerde yaşamayı tercih etmektedir. Büyük bir çoğunluk ahşabın daha sağlıklı yaşam koşulları için en iyi malzemelerden biri olduğunda hemfikirdir.

Ahşap karkas yapılar dünyada kullanılan en gelişmiş, teknolojik, çevreci ve sağlıklı hafif yapı sistemidir. Ahşap Karkas Yapı Sistemi tüm dünyada kendini ispatlamış bir hafif yapı teknolojisidir. Kuzey Amerika da yılda yaklaşık bir milyonu aşkın ahşap karkaslı konut yapılmaktadır.

Ahşap kaynağı yenilenebilir yegâne inşaat malzemesidir.