Çelik Konstrüksiyon

Çelik Sistem yapılar; mimari tasarım, istenen mukavemet ve estetiği koruyarak mükemmel cevap verebilir. İmalat aşamasının çoğu atölyede halledildiğinden şantiyede çalışma sürelerini dolayısıyla harcanan enerji ve zamandan tasarruf sağlar.

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Günümüzde değirmen tesislerinde çelik konstrüksiyon kullanımı da bir hayli yaygınlaşmıştır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu çelik konstrüksiyon departmanı ile entegre tesisin tüm öğelerini aynı mühendislik ekibiyle tasarlama ve üretme kabiliyetine sahiptir.

İmalat ve montajdaki hız, üretilen malzemelerin doğaya zarar vermeyen geri dönüşümlü malzemeler olması ve sistemin ileride doğabilecek ihtiyaç  halinde sökülüp başka lokasyonlara taşınabilir olması, çelik konstrüksiyon yapıların en önemli avantajlarıdır.

Verdiğimiz Çelik Konstrüksyon Yapı Hizmetleri

* Çelik Yapı
* Çelik Çatı
* Çelik Konstrüksiyon
* Keşif, Tasarım ve Projelendirme
* Tedarik ve Şantiye Kurulumu
* Çelik Konstrüksiyon Üretim ve Montaj
* Anahtar Teslimi Projeler